Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Elhunyt Herbath Ferenc, a Nagygyimóti Polgárőr Egyesület alapító tagja.

gyasz_3.jpg

Herbath Ferenc, életének 68. évében, február 3-án, hosszú betegség után elhunyt. Hozzátartozói, barátai, polgárőr társai számára mégis tragikus hirtelenséggel hagyott itt bennünket. Feri bácsi alapító tagja volt a Nagygyimóti Polgárőr Egyesületnek. Utolsó útjára hozzátartozóin, és barátain kívül polgárőr társai kísérték el. Személyében egyesületünk egyik legfőbb tagját, mondhatom alappillérét veszítette el. Fia Attila és menye Nóra szintén polgárőrök, egyesületünk oszlopos tagjai, unokája szintén polgárőr akar lenni. Feri bácsi nem csak egyesületünknek, de egész településünknek aktív tagja volt, halála nagyon megrázta közösségünket. Feri bácsi, nyugodj békében!

 

 Fejes Tihamér elnök, NPE.

 

 

 

 

 

 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.
 Névnap


Pontos idő

placeholder for flash movie


Elsősegély

SOS - Elsősegély alkalmazás

Gyorsan és könnyen használható alkalmazás vészhelyzet esetére és a felkészüléshez. Kattintson és nézze meg!


Hírek


Időjárás


Országos Polgárőr Szövetség


Több mint önkéntesség


Kövessen minket a Facebook-on!


Levelezőlista
Statisztika

Online: 9
Összes: 279207
Hónap: 8955
Nap: 372