Megvannak az alkotói pályázat győztesei

Az Országos Polgárőr Szövetség Lovas és Kutyás Tagozata alkotói pályázatot hirdetett "Hogyan segítenek a vírushelyzetben a lovas polgárőrök" címmel.

Nehéz dolga volt a zsűrinek – mondta el Dr. Radácsné Reszegi Rita, a tagozat elnöke – hiszen nagyon sok pályamunka érkezett be. Voltak rajzok, papírmasé, festmények és valóban minden olyan alkotás, amely segítségével a gyerekek ki tudták fejezni gondolataikat.

Eredmènyek

I. Díj   Herczeg Nikolett

II. Díj Vinklárik Hanna

III. Díj Bakács Bettina

Külön gratulálunk Szentgyörgyi Erikának tanárnőnek a Szó-lam Alapfokú Művészeti Iskola Kiskőrös pedagógusának, aki a diákok felkészítő tanárának – ahonnan a legtöbb pályamunka beérkezett.

Sajnos a koronavírus járvány következtében az ünnepélyes díjátadó elmarad. A nyerteseket az OPSZ ajándékcsomaggal díjazza. Íme az első három helyezett alkotás.

Mindenkinek gratulálunk!

A díjazott alkotások: