Éber polgárőr Veszprémben

car_park.jpgKülönös eseményre lett figyelmes egy arra járó polgárőr, az egyik veszprémi parkolóban.

dscf0254.jpgRézműves Károly tájékoztatott minket arról, hogy 2016, február 8-án Veszprémben parkolás közben arra lett figyelmes, hogy az egyik parkoló jármű ajtaja nyitva van, és nem tartózkodik a közelben senki. Miután látta, hogy az autóban kulcsok, személyes holmik és műszaki cikk is volt, így a szemben lévő üzletben érdeklődött a gépjármű tulajdonosa felöl. Mivel az üzletben lévő eladó nem tudott hasznos információt adni, de annak a veszélye fent állt, hogy az autót illetéktelen személyek elvigyék vagy esetleg értéktárgyakat kivegyenek belőle, nyomban hívta a rendőrséget és bejelentést tett az esetről. Közben a megyei polgárőr szövetséget is hívta, és közölte velük, hogy a járőr kiérkezéséig az érintett gépjárműnél marad.

A rendőrség munkatársai a helyszínre érve, fotókat készítettek és felvették Rézműves Károly adatait majd a további intézkedést megkezdték.

Köszönjük Rézműves Károlynak az információt, és azt, hogy éberségével megakadályozott egy esetleges balesetet vagy bűncselekményt.

Nagy Zoltán.

Nyelvek

MagyarDeutschEnglish

Profilkép

Levelezési cím:
8200 Veszprém, Bajcsy Zs. u. 2.
Email.: polgarorvp@gmail.com

Ügyfél fogadás: