EDR rádiókat kapott Veszprém megye

Ünnepélyesen is átadták az OPSZ-től kapott EDR rádiókat évértékelőjükön a Veszprém Megyei Polgárőrök.

Ezer darab Tetra rádiót adományozott a Pro-M Zrt az Országos Polgárőr Szövetségnek, hogy ezzel is segítse a polgárőrök kommunikációját szolgálatadás közben. Az AIRBUS DS SLC francia cég pedig lemondott az ezer darab rádió EDR használati licencéről, vagyis 140000 eurós adományt ajánlott a Polgárőrségnek.

dscf1403.jpg

Ebből az 1000 darabból a megyénk  45 darabot kapott, amit jelképesen Nyemcsok Györgyné és Dülk József járási koordinátorok vehettek át a Veszprém Megyei Polgárőrségek Szövetségének évértékelő ülésén.