Köszönőlevél 2020

Október 23.-a tiszteletére   az OPSZ   rendhagyó regionális nemzeti ünnep lebonyolítására Szövetségünk Elnökségét kérte fel az OPSZ Elnöke.

Balatonalmádiban  2020. október 22-én megrendezésre kerülő ünnepségen az ünnephez méltó körülmények között fogadhattuk Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Veszprém megyék elismerésben részesült polgárőreit.

Veszprém Megyei Polgárőrségek Szövetsége Elnökeként  Balatonalmádi Város Polgármesterének  köszönetemet fejezem ki a reprezentatív helyszín biztosításáért, és a megemlékező beszédéért.

Köszönetet mondok az Almádi Járás polgárőr egyesületeinek, Balatonalmádi, Balatonkenese és Balatonfűzfő polgárőreinek,  a VeMPSZ iroda dolgozóinak szervezésben és a lebonyolításban való közreműködésükért  és Veszprém MRFK sajtó referensének a rendezvény levezetéséért.

Ezúton gratulálok az elismerésben részesült polgárőr társainknak, megköszönve önkéntes munkájukat.

Dézsi János

Veszprém Megyei Polgárőrségek Szövetségének Elnöke