Nagyvárosi Bűnmegelőzési Program Veszprémben

polgaror2_0.jpgÖsszefogás és új cselekvési program a megyeszékhely közbiztonságáért.

Összefogás és új cselekvési program a megyeszékhely közbiztonságáért.

polgaror6.jpg

A városi bűnmegelőzés hatékonyságának növelése érdekében az Országos Polgárőr Szövetség, az Országos Rendőr-főkapitányság - a Belügyminisztérium, a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács és az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. támogatásával – meghirdette a Nagyvárosi Bűnmegelőzési Programot. Veszprémben 2016. március 22-én a Jutas Polgárőr Szövetség Damjanich utcai irodájában írták alá ünnepélyes keretek között az érintett szervezetek képviselői – rendőrség, polgárőrség, Veszprém Megyei Jogú Város képviselői - azt az együttműködési megállapodást, amely a végrehajtás részleteit és a felek feladatait tartalmazza.

polgaror2_0.jpg

A fórumot követően a rendőrök, polgárőrök és közterület felügyelők egyből közös járőrszolgálatra indultak Veszprém közterületein, megkezdve a megállapodásban foglaltak gyakorlati végrehajtását.

Forrás:http://www.police.hu

A mappában található képek előnézete Nagyvárosi Bűnmegelőzési Program Veszprémben

Nyelvek

MagyarDeutschEnglish

Profilkép

Levelezési cím:
8200 Veszprém, Bajcsy Zs. u. 2.
Email.: polgarorvp@gmail.com

Ügyfél fogadás: