Polgárőr és rendőr együttműködés a turisták biztonságáért Balatonakarattyán

Megerősített lovas szolgálatot látnak el a Veszprém megyei Rendőr Főkapitányság munkatársai valamint az Országos Polgárőr Szövetség Lovas Tagozata tagjai az idegenforgalmilag preferált helyeken és a külterületeken.

A strandot és a turisták által gyakran felkeresett helyeket járták végig július 24-én és 25-én a lovas rendőrök és ezúttal a gyulafirátóti lovas polgárőrök.

Lovas rendőrök és polgárőrök közös szolgálata
Fotó: polgárőrség

Az ország távolabbi megyéiből is érkeznek lovas polgárőrök, hogy segítsenek itteni kollegináiknak, valamint ismerkedjenek más térséggel. A szolgálat az egész idegenforgalmi régióra kiterjed, nemrég a Somogy megyei Ádánd és Balatonszabadi volt a cél.

Forrás:https://www.veol.hu/