Tisztújító küldöttgyűlés 2021.

Minden egyesület elnök részére székhelyeiken!Tisztelt Elnök Asszony/Úr!Tisztelettel meghívom a Veszprém Megyei Polgárőr Szövetség Beszámoló küldöttgyűlésére!

bemutato1.jpg

M e g h í v ó

Minden egyesület elnök részére székhelyeiken

Tisztelt Elnök Asszony/Úr!

Helye: Alsópere Rendezvény Központ

Alsópere
Ideje:  2021. 06.26.(szombat) 10.00 óra

Napirendi pontok:

1. A VeMPSZ Elnökségének beszámolója

Előadó: Borbély Zoltán szakmai alelnök

1. Beszámoló a VeMPSZ 2020. évi gazdálkodásáról, az egyszerűsített éves beszámoló beterjesztése. A VeMPSZ 2021. évi költségvetése.

Előadó: Mezei József  Elnökhelyettes

1. Felügyelő Bizottsági beszámoló

Előadó: Balogh Csaba   FEB elnök

1. Hozzászólások - Válaszadás
  2. Szavazás a beszámolókról és előterjesztésekről
  3. Szavazás tagdíjról
  4. Elismerések átadása
  5. Tisztújító választás /elnök, 2 elnökségi tag megválasztása/

Levezető: Tóth Miklós JVB elnöke

1. Ebéd

Részvételi szándékát kérem, jelezze 2021. 06. 15-ig a 88/428-022/1880-as melléken illetve a 30/6503810-es telefonszámon, hogy a megfelelő létszámot le tudjuk adni az étkezés miatt, valamint a polgarorvp@gmail.com e-mail címen.

Veszprém, 2021. 06. 08.

Üdvözlettel:

Mezei József sk.

elnökhelyettes

Veszprém Megyei Polgárőr Szövetség

Amennyiben a küldöttgyűlés határozatképtelen, úgy azt 15 napon belül újra összehívja, ahol már a megjelent létszám mellett határozatképes.

Amennyiben a küldött akadályoztatása végett nem tud megjelenni a küldöttgyűlésen, úgy helyettese képviselheti az egyesületet. Előzetesen kérem a képviselő személy nevét és polgárőr igazolvány számát a regisztrációhoz való rögzítésre megküldeni  polgaorvp@gmail.com

A VeMPSZ alapszabálya ( 2018)

36. Küldöttgyűlési képviselő csak polgárőrként tevékenykedő, polgárőr tagegyesület elnöke vagy akadályoztatása esetén a tagegyesület tisztségviselője lehet írásos megbízás alapján(Ptv. 8.§ (5) bekezdés). A küldöttgyűlés valamennyi tagja, képviselő.

A küldött magát igazolja polgárőr igazolvánnyal és szavazni a polgárőr igazolványa felmutatásával, vagy a küldöttgyűlésre készített és kiadott szavazólappal lehetséges.

A Küldöttgyűlési képviselő:

a.)  egy át nem ruházható mandátummal rendelkezik - a Küldöttgyűlésen egy szavazata van,

b.) szavazati és tanácskozási joggal rendelkezik és felszólalással, vélemény-nyilvánítással részt vehet a Küldöttgyűlés munkájában,

c.)  megkapja elektronikus úton a Küldöttgyűlés előterjesztéseit, határozat tervezeteit 10 nappal a küldöttgyűlés előtt,

d.) írásban kérdést, észrevételt, javaslatot tehet a VeMPSZ elnökségéhez, a VeMPSZ bizottságaihoz.