70 éves az OPSZ sajtófőnöke

Bensőséges hangulatú ünnepségen köszöntötték az Országos Polgárőr Szövetség vezetése nevében dr. Túrós András, az OPSZ elnöke, dr. Barnucz Szilvia, az OPSZ főigazgatója és Markos György, az OPSZ külkapcsolati elnökhelyettese a Stefánia Palota Regiment éttermében május 8-án Tóth Zoltánt, az OPSZ sajtófőnökét, aki április 29-én töltötte be 70. életévét.

70 éves az OPSZ sajtófőnöke

A születésnaposnak dr. Túrós András adta át az OPSZ Elnökségének köszöntését, majd dr. Pintér Sándor belügyminiszter emléktárgyát. Köszöntötte az ünnepeltet dr. Károlyi László, a Magyar Posta biztonsági főigazgatója is, aki Postabiztonságért Érmet adott át ez alkalommal.

Tóth Zoltán veszi át az elismerést dr. Károlyi Lászlótól

Forrás:http://www.opsz.hu/