Dr. Túrós András évértékelő beszéde

Dr. Túrós András az Országos Polgárőr Szövetség elnöke az évértékelő beszédében elmondta, a 61 ezer polgárőr jelentősen hozzájárult az ország kiegyensúlyozott közbiztonságához.

opsz1220-777x437.jpeg

A kistelepüléseken, községekben, falvakban kisebb és közepes városokban a Polgárőrség bűnmegelőző tevékenysége 2017-ben is nélkülözhetetlen volt.

Kiemelte: A szakmai programok sikeresen folytatódtak, és a jövőre nézve fontosnak tarja az utánpótlás kiépítését.

Példának hozta fel Békéscsabát, ahol a helyi szakképzési centrumban megalakult egy polgárőr egyesület, amihez már 80 ifjú polgárőr csatlakozott.

Az Országos Polgárőr Szövetség elnöke köszönetet mondott Magyarország összes polgárőrének és családtagjaiknak, akik 2017-ben dolgoztak a közbiztonságért.

Forrás:http://polgarorok.hu