Együtt érzünk!

bemutato1.jpgAz Országos Polgárőr Szövetség Elnöksége mély megrendüléssel értesült a szeptember 24-én Budapesten, a Nagykörúton bekövetkezett robbantásos merényletről, amelyben két rendőr súlyos sérüléseket szenvedett.

bemutato1.jpg

A Rendőrség kiemelt stratégiai partnereként a Polgárőrség 56 ezres tagsága mélyen elítéli ezt a cselekményt, s mielőbbi teljes felépülést kíván a szolgálatukat teljesítő rendőröknek.
A Polgárőrség továbbra is biztosítja az Országos Rendőr-főkapitányság vezetését: minden erejével és lehetőségével azon lesz, hogy a hasonló cselekményeket megelőzzék, s biztosítsák Magyarország stabil közrendjét, közbiztonságát.

Forrás:http://www.opsz.hu