Elindult az IFI tábor

Már hagyomány, hogy az Országos Polgárőr Szövetség minden évben meghirdeti az Országos Polgárőr Ifjúsági Táborát (OPIT), ami – a pandémia ellenére – idén is megrendezésre került. Az első ciklus táborozói hétfőn vették birtokukba a területet.

ifitabor20_02.jpg

Horváth Róbert az OPSZ Ifjúsági és Karitatív alelnöke által vezetett Ifjú Polgárőr Közlekedésbiztonsági Tábor július 27-én kezdődött Gyenesdiáson. A Balaton melletti tábort most elfoglaló 92 ifjú polgárőr szakmai és fizikai képzésben részesül, különböző versenyen vehet majd részt, de emellett természetesen a Balaton adta pihenési lehetőségeket is kihasználhatja.

Az Ifjú Polgárőr Közlekedésbiztonsági Tábor augusztus elsejéig tart.
A tervezett programokról ide kattintva olvashat.

Forrás:https://www.opsz.hu