Évzáró gondolatok a Lovas Tagozatnál

Mozgalmas évet tudhat maga mögött az Országos Polgárőr Szövetség Lovas és Kutyás Tagozata.

Kedves Lovas Polgárőrök!

A 2020-as évet meghatározó koronavírus járvány az Országos Polgárőr Szövetség Lovas és Kutyás Tagozat életében is új kihívásokat teremtett. A karitatív szolgálat előtérbe kerülése, a kijárási korlátozások betartatása, a turisztikai célpontok felügyelete egyaránt olyan feladatok voltak, melyeket a lovas polgárőrök lelkiismeretesen az új kihívásokhoz alkalmazkodva láttak el.

Az új kihívások mellett korábban vállalt kötelezettségeinknek is elegett tettünk: a külterületek védelme, a parlagfüves területek felderítése és ellenőrzése, a protokolláris feladatok ellátása, a képzések- vizsgák lebonyolítása egyaránt sikeresen zajlott. A lovas polgár egyesületek telüpülésükön külön-külön is helytálltak, a szolgálati óraszámok tekintetében is számos példaértékű mikroközösség alkotja Tagozatunkat. Nagy öröm, hogy az idei évben a rendkívüli helyzet ellenére is az elmúlt évekhez viszonyítva lényegesen többen vettek részt az Ifi Táborban, látható, hogy a jövő generációja is elkötelezett lovas polgárőrök értékrendje iránt.

Mindnyájatoknak köszönöm az egész évi áldozatos szolgálatot!

Legénd, 2020.12.30.

Lovas baráti üdvözlettel:

Dr. Radácsné Reszegi Rita

elnök OPSZ Lovas és Kutyás Tagozat

Nyelvek

MagyarDeutschEnglish

Profilkép

Gyorsan és könnyen használható alkalmazás.

Levelezési cím:
8200 Veszprém, Bajcsy Zs. u. 2.
Email.: polgarorvp@gmail.com

Ügyfél fogadás: