Garázdaság miatt előállítva

opsz.jpgGarázda személyt ért tetten a polgárőr - rendőr közös járőrszolgálat Budapest belvárosában.

Fotó: illusztráció
Augusztus 16-án az éjszakai órákban rendőrökkel közösen végzett járőrszolgálat teljesítése közben a Lágymányosi Polgárőrség tagjai az Október 23-a utcába mentek, ahonnan garázdaságról érkezett bejelentés. A helyszínre érkező járőrök tetten értek egy férfit, aki egy kirakati ablak üvegét törte be egy kődarabbal.

A rendőrök intézkedtek a férfivel szemben és a Budapesti Rendőr-főkapitányság XI. kerületi Rendőrkapitányságra előállították. Ellene az eljárást a kerületi rendőrkapitányság folytatja le - adta hírül Gyügyei Lilian, a Budapesti és Agglomerációs Polgárőr Szervezetek Szövetsége sajtószóvivője.

Forrás:http://www.opsz.hu