Ingyenes Készülékvásárlási Akció

Az OPSZ – Telekom szerződés szerint a Telekom ingyenes készülékekkel támogatja a polgárőrségi flotta tagjait. A már 14 éves OPSZ mobiltelefon flotta életében második alkalommal van arra lehetőség, hogy a polgárőrök ingyenes mobiltelefon készüléket igényelhessenek a Telekomtól.

Ingyenes Készülékvásárlási Akció

Előfizető: az egyesület vagy megyei szövetség. Számlafizető: az egyesület, a megyei szövetség vagy a polgárőr. A listában három készülék közül lehet választani, de a Telekom az akcióban részt vevő készülékek típusát változtathatja.
Jelenleg e három készülék típus közül lehet választani:

További információk az OPSZ Telekom flotta kezekőjétől kérhetők. Elérhetőségek:

Monitoring-2003 Kft-t.

Forrás:http://www.opsz.hu