Köszönet a sajtó volt munkatársainak

Az elmúlt három évtized során számos remek szakember segítette az Országos Polgárőr Szövetség sajtószolgálatának munkáját.

Az elmúlt hetekben jelentős személyi változás történt az Országos Polgárőr Szövetség sajtószolgálatánál.

Távozott a szervezettől Csonka Nándor, az OPSZ sajtófőnöke. Munkájával nagyban elősegítette a polgárőrség pozitív megítélését.
Szintén távozott a sajtóból Lőwinger Zoltán Mihály, aki évtizedek óta segítette a polgárőrséget mind írásaival, tudósításaival, mind pedig a Polgárőr Rádió munkatársaként.
Munkájuk elismeréseként dr. Túrós András, az OPSZ elnöke levélben fejezte ki köszönetét Csonka Nándornak és Lőwinger Zoltán Mihálynak.

Mindkét szakember munkáját ezúton is köszönjük, és sok sikert kívánunk jövőbeni terveikhez!

Tekintse meg a leveleket!

Csonka Nándor - köszönőlevél

Lőwinger Zoltán Mihály - köszönőlevél