Lemondott a Vas megyei elnök

vampsz2.jpgRendkívüli, kibővített elnökségi ülést tartott január 5-én Szombathelyen a Vas Megyei Polgárőr Szövetség elnöksége. A tanácskozáson jelen volt dr. Túrós András, az OPSZ elnöke és ott voltak a Vas MPSZ felügyelő és ellenőrző bizottságának tagjai is.

vampsz2.jpg

Az ülésen Krug Gusztáv bejelentette: lemond megyei elnöki tisztéről, egyben kilép a Polgárőrség szervezetéből. A megyei szövetség elnöksége döntött róla: február 13.-ára rendkívüli közgyűlést hívnak össze, amelyen megválasztják a Vas Megyei Polgárőr Szövetség új elnökét.

Az OPSZ elnöke soron kívüli általános pénzügyi vizsgálatot rendelt el a Vas Megyei Polgárőr Szövetségnél.

Forrás:http://www.opsz.hu