Magyar kutyafajták a Polgárőrség szolgálatában

Felhívás Polgárőr Egyesületek részére - Magyar kutyafajták a Polgárőrség szolgálatában

kuvasz2.jpg

Az Országos Polgárőr Szövetség részére a Földművelésügyi Minisztérium és a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesületeinek Szövetsége fajtatiszta törzskönyvezett kuvasz kölyköket ajánl fel polgárőr bűnmegelőzési szolgálatra, magyar vizslákat kereső szolgálatra, mudikat terápiás kutya célra.

Várjuk azon egyesületek jelentkezését, akiknél már van szolgálati kutya vagy szívesen foglalkoznának ezzel a területtel.
Kérjük, az előzetes igényfelmérésre szíveskedjenek megjelölni a tartani kívánt kutya fajtáját, megadni az egyesület adatait és feltüntetni, hogy van-e már szolgálati kutyájuk.
Jelentkezéseket a mintaprogramot indító Vas Megyei Polgárőr Szövetség e-mail címére várjuk: vasmpsz.iroda@gmail.com