Meghívó az Országos Polgárőr Napra

Az Országos Polgárőr Szövetség Elnöke és Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármestere tisztelettel meghívja Önt a Nyíregyházai Repülőtéren, 2017. június 24-én tartandó XXII. Országos Polgárőr Napra.

Meghívó az Országos Polgárőr Napra

A rendezvény fővédnöke:  dr. Pintér Sándor belügyminiszter.
Védnökök:

• Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke
  • Dr. Simon Miklós, az Országgyűlés Honvédelmi és Rendészeti Bizottságának alelnöke
  • Papp Károly altábornagy, országos rendőrfőkapitány.

A tervezett programok ismertetését, illetve a helyszín megközelítéséhez térképet az Eseménynaptárban, illetve ide kattintva talál.

Forrás:http://www.opsz.hu/