Pályázat EDR rádiókra

Az Országos Polgárőr Szövetség pályázatot hirdet polgárőr egyesületek részére, a szervezetek EDR rádióterminállal történő megerősítése érdekében.

PÁLYÁZAT KIÍRÁS

Az Országos Polgárőr Szövetség (továbbiakban: OPSZ) elnöke pályázatot ír ki a területi polgárőr szövetségek és egyesületek számára 500 darab EDR rádióterminál megszerzésére. A megyei/fővárosi polgárőr szövetségek, polgárőr egyesületek, tagozatok pályázhatnak az 500 darab rádióra. Megyei akciókhoz, központi szervezésű feladatokhoz maximum 10, egyesületenként 2-8 darab rádióra lehet pályázni.

PÁLYÁZATI ADATOK

• a pályázó szövetség/egyesület megnevezése
  • a pályázó egyesület létszáma
  • a pályázó egyesületnél meglevő EDR rádiók száma
  • igényelt EDR rádiók száma

Határidők:

A pályázat kiírása:                                          október 15.

A pályázat beadásának határideje:                   október 30.

Pályázó:                                                         Megyei Szövetségek, egyesületek, tagozatok

Elbírálás:                                                        Értékelő bizottság,

Elbírálás határideje:                                         november 10.

Értékelő bizottság:                            Szabó Zoltán OPSZ szakmai alelnök.

Dr. Nagy-Juhák István OPSZ elnöki tanácsadó

Ikladi Endre OPSZ Infó-kommunikációs referens hírfőnök

Papp Krisztián OPSZ hírfőnök-helyettes

Egresi Péter OPSZ Motoros tagozat elnöke

Dr. Radácsné Reszegi Rita OPSZ Lovas és Kutyás Tagozat elnöke

A pályázatokat az edr@opsz.hu email címre kell benyújtani!

Teljes dokumentum itt olvasható: OPSZ_97_9_2020_EDR_pályázati kiírás.pdf

Forrás:https://www.opsz.hu