Saját halottunknak tekintjük

Az OPSZ saját halottjának tekinti a szolgálatteljesítés közben elhunyt pátyi polgárőrt.

Az Országos Polgárőr Szövetség elnöke, elnöksége és valamennyi polgárőr megrendüléssel értesült arról, hogy Juhász József (38), a Pátyi Polgárőr Egyesület tagja, ma reggel szolgálatteljesítés közben, autóbalesetben életét vesztette. A vele szolgálatot teljesítő rendőrt súlyos sérülésekkel szállították kórházba.
Az OPSZ elnöke kezdeményezésére, Juhász József polgárőrt az Országos Polgárőr Szövetség saját halottjának tekinti, a temetéséről a későbbiekben gondoskodik.
Őszinte részvétünket fejezzük ki a családnak és kívánunk mielőbbi gyógyulást a baleset sérültjeinek.

Budapest, 2017. 02. 25.
Dr. Túrós András